1068829

OKÄND KONSTNÄR

Troligen Danmark, olja på uppfodrad duk, ej signerad.

Interiör med kvinna. På ramen otydligt betecknad och daterad 1917. 47 x 38 cm.

Esineen kunto

Dubleerattu kangas. Kellastunut vernissa. Tahroja.

Sijainti
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - T9

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Joakim Fingal

Joakim Fingal
Arvioija

joakim.fingal@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 4 000 SEK

    Loppuhinta

    13 600
    1 305 EUR
    1 518 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (45 tarjousta)
    1216 heinä 21:2913600SEK
    11A16 heinä 21:2813100SEK
    1216 heinä 21:2812600SEK
    Pohjahinta 3 000 SEK saavutettu
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia