Skålar med lock, 2 st, glas samt flaskor, ett par, 1800-tal.

Skålar med slipad dekor och oktogonal fot. Höjd 23-25 cm. Flaskor med förgylld dekor, höjd 23 cm.

Kolhu. Värinlähtöä. Naarmuja.

Vasarahinta
1 530
135
141
Lähtöhinta
2 000 SEK
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (8 tarjousta)
26. heinä 2019 20:59
1 530 SEK
26. heinä 2019 20:41
1 430 SEK
26. heinä 2019 20:41
1 330 SEK
26. heinä 2019 20:41
1 240 SEK
26. heinä 2019 20:28
1 020 SEK
26. heinä 2019 20:28
1 000 SEK
26. heinä 2019 9:45
800 SEK
18. heinä 2019 16:29
500 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia