Decorate the summer house

31 Esinettä
A WOODEN TABLE, 19/20th century.
Vasarahinta
300 SEK
Lähtöhinta
2 000 SEK
KEINUTUOLI.
KEINUTUOLI.
Vasarahinta
30 EUR
Lähtöhinta
150 EUR
Barokkiarkku, päivätty 1788.
Barokkiarkku, päivätty 1788.
Vasarahinta
70 EUR
Lähtöhinta
250 EUR
An 18th century Swedish cabinet.
Vasarahinta
800 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
Talonpoikaistuoleja, 2 kpl, n. 1700-luku.
Vasarahinta
80 EUR
Lähtöhinta
200 EUR
A Swedish cupboard, circa 1800.
Vasarahinta
1 600 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
FLASKOR, 2 st, glas, 1700-/1800-tal.
Vasarahinta
1 700 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
TALONPOIKAISKEINUTUOLI, 1800-LUKU.
Vasarahinta
180 EUR
Lähtöhinta
300 EUR
SKRIN, allmoge, 1700-tal.
SKRIN, allmoge, 1700-tal.
Vasarahinta
2 000 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
STOLAR ett par 1800-talets mitt.
Vasarahinta
2 300 SEK
Lähtöhinta
1 500 SEK
TALONPOIKAISKULMAKAAPPI,1700/1800-luku.
Vasarahinta
220 EUR
Lähtöhinta
300 EUR
TALONPOIKAISARKKU, Ruotsi 1800-luku.
Vasarahinta
220 EUR
Lähtöhinta
200 EUR
SLAGBORD, allmoge 1800-ttal.
SLAGBORD, allmoge 1800-ttal.
Vasarahinta
3 300 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
A 19th century folk art bench.
Vasarahinta
3 600 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
A CUPBOARD 19TH CENTURY.
A CUPBOARD 19TH CENTURY.
Vasarahinta
4 300 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
SOHVA, kustavilainen, 1800-luvun alku.
Vasarahinta
476 EUR
Lähtöhinta
500 EUR
TALONPOIKAISARKKU, 1700-luku.
TALONPOIKAISARKKU, 1700-luku.
Vasarahinta
485 EUR
Lähtöhinta
250 EUR
A Dala horse, painted pine, circa 1900.
Vasarahinta
6 200 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
VEDLÅR, 1800-tal.
VEDLÅR, 1800-tal.
Vasarahinta
7 200 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
KLAHVIPÖYTÄ, barokki, 1700-luku.
Vasarahinta
770 EUR
Lähtöhinta
400 EUR
KAAPPIKELLO, Suomi 1800-luku.
KAAPPIKELLO, Suomi 1800-luku.
Vasarahinta
810 EUR
Lähtöhinta
300 EUR