Asian decorative sale

11 Esinettä
A pair of Japanese vases, early 20th Century.
Vasarahinta
650 SEK
Lähtöhinta
1 500 SEK
VEISTOS, saippuakiveä, Kiina 1900-luku.
Vasarahinta
55 EUR
Lähtöhinta
150 EUR
FIGURIINI, hopeaa, Kiina 1900-luvun alku.
Vasarahinta
40 EUR
Lähtöhinta
150 EUR
VATI, posliinia, Kiina, 1900-luku.
Vasarahinta
247 EUR
Lähtöhinta
200 EUR
FIGURINER 7 st Kina 1900-tal nefrit.
Vasarahinta
1 800 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
KUNISADA TSUNODA (TOYKUNI III, ) coloured wood cut 1850's.
Vasarahinta
4 400 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
UTAGAWA SADAKAGE,
UTAGAWA SADAKAGE,
Vasarahinta
1 900 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
A set of 23 wooden stands, 20th century.
Vasarahinta
1 988 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
KORG Vietnam 1800-talets slut.
Vasarahinta
2 800 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK