Design TaidelasiDining In
1249296
Lars Hellsten
(Ruotsi, Syntymävuosi 1933)
Lars hellsten, vas, glas, orrefors, signerad och daterad ea1-95.

LARS HELLSTEN, vas, glas, Orrefors, signerad och daterad EA1-95.

Underfångsdekor i blå toner. Signerad Orrefors 908821 Lars Hellsten EA 1-95. Diameter 18, höjd 18 cm.

Merkityksetöntä pintakulumaa.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Sijainti:
Ota yhteyttä
Christian Olsén
Tukholma
Christian Olsén
Site manager Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Lähetä viesti
Loppuhinta
1 720
166
196
Lähtöhinta
1 500 SEK
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (16 tarjousta)
25. syys 18:38
1 720 SEK
25. syys 18:34
1 620 SEK
25. syys 18:34
1 620 SEK
25. syys 18:33
1 520 SEK
25. syys 18:32
1 500 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia