570
192178

Verner Thomé

(Suomi, 1878-1953)
Lähtöhinta
800 - 1 000 EUR
8 380 - 10 500 SEK
908 - 1 140 USD
Vasarahinta
750 EUR
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Verner Thomé
(Suomi, 1878-1953)

METSÄSTYSAIHE.

Sign. -96. Vesiväri, 65,5x47 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Taiteilijan perhe.