87
202954

LITOGRAFIA.

Lähtöhinta
200 - 250 EUR
2 060 - 2 580 SEK
229 - 286 USD
Vasarahinta
300 EUR
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
LITOGRAFIA.

Arrival of General Baraguay D`Hilliers at Ledsund. O.W. Brierly, Day & Son Lithrs, 1854. 29x45 cm.