351
236741

Arkhip Ivancvich Kuindzhi

(Venäjän federaatio, 1841-1910)
Lähtöhinta
8 000 - 10 000 EUR
84 300 - 105 000 SEK
9 160 - 11 400 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Arkhip Ivancvich Kuindzhi

MAISEMA KUUTAMOSSA.

Sign. 1879. Öljy kankaalle, 27x38 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Suomalaisesta yksityiskokoelmasta.