350
236734

Ivan Constantinovich Aivazovsky

(1817-1900)
Lähtöhinta
50 000 - 60 000 EUR
574 000 - 688 000 SEK
52 300 - 62 800 USD
Vasarahinta
50 000 EUR
(1817-1900)

RANNIKKONÄKYMÄ MYRSKYÄVÄLLE MERELLE.

Sign. Öljy levylle, 21x31 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Suomalaisesta yksityiskokoelmasta.

Näyttelyt

Taide ja meri, John Nurmisen säätiö, 2000.

Muut tiedot

Haluamme kiittää Grigory Goldovskya kaikesta maalaukseen liittyvästä tiedosta.