254
266984

Saara Ekström

(Suomi, Syntymävuosi 1965)
Lähtöhinta
2 800 - 3 200 EUR
32 100 - 36 700 SEK
2 930 - 3 350 USD
Vasarahinta
2 700 EUR
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Saara Ekström
(Suomi, Syntymävuosi 1965)

"IF INSIDE IS LET IN (THE HAGUE)".

A tergos sign. Kromogeeninen värivedos, 2/5, 85x85 cm.

Näyttelyt

Nordiska Akvarellmuseet, Skärhamn Ruotsi 2008; Carnegie Art award Listasafn Islands Reykjavik, Ruotsin kuninkaallinen taideakatemia Tukholma, Kunsternas hus Oslo, Helsingin Taidehalli 2010.