507
298933

Roy Lichtenstein

(Yhdysvallat, 1923-1997)
Lähtöhinta
30 000 - 40 000 EUR
340 000 - 453 000 SEK
31 300 - 41 700 USD
Vasarahinta
46 000 EUR
Kuvan käyttöoikeudet

Roy Lichtenstein
(Yhdysvallat, 1923-1997)

"REFLECTIONS ON CONVERSATIONS".

Sign. -90. Litografia, serigrafia, puupiirros sekä kohokuvioitu metalloitu PVC, 51/68, 120x155 cm.

Alkuperä - Provenienssi

The Barrington Gallery of London Ltd, New York.

Kirjallisuus

Corlett 240.

Muut tiedot

Sarjasta: Reflections.