508
298934

Roy Lichtenstein

(Yhdysvallat, 1923-1997)
Lähtöhinta
40 000 - 50 000 EUR
453 000 - 567 000 SEK
41 700 - 52 200 USD
Vasarahinta
60 000 EUR
Kuvan käyttöoikeudet

Roy Lichtenstein
(Yhdysvallat, 1923-1997)

"ROOMMATES".

Sign. -94. Värillinen kohopainatus, 3/40, 148x115 cm.

Alkuperä - Provenienssi

The Barrington Gallery of London Ltd, New York.

Kirjallisuus

Corlett 282.