167
478431

Ivan Constantinovich Aivazovsky

(1817-1900)
Lähtöhinta
200 000 - 250 000 EUR
2 290 000 - 2 870 000 SEK
209 000 - 262 000 USD
Vasarahinta
260 000 EUR
(1817-1900)

MYRSKY MERELLÄ.

Sign. 1881. Öljy kankaalle 41x54 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Gallery V. Romanovsky, Riga, Dr. Emil Spira, Praha (vuodesta 1926); yksityiskokoelma, sen jälkeen suvussa.

Muut tiedot

Haluamme kiittää Natalia Ignatovaa kaikesta tätä taulua koskevasta tiedosta.