Online-teemahuutokaupat
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Huutokauppa:
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Huutokauppa:
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Huutokauppa:
Classical Antiques F757
Huutokauppa:
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
A Token of Love E1285
Huutokauppa:
178
498052

Alexei Tarasovich Markoff

(Venäjän federaatio, 1802-1878)
Lähtöhinta
3 000 - 4 000 EUR
30 800 - 41 000 SEK
3 490 - 4 650 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Alexei Tarasovich Markoff

JOHANNES KASTAJA.

Sign. 1839. Öljy kankaalle 102x78 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Suurherttua Georgij Maximillianovich.