Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:
464
578919

Ilkka Väätti

(Suomi, Syntymävuosi 1955)
Lähtöhinta
1 500 - 2 000 EUR
15 700 - 20 900 SEK
1 700 - 2 270 USD
Vasarahinta
1 300 EUR
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Ilkka Väätti
(Suomi, Syntymävuosi 1955)

"PORRAS I".

Sign. Akryyli kankaalle 195x155 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Modern Art Collection - MAC.