465
578922

Juhani Tarna

(Suomi, Syntymävuosi 1937)
Lähtöhinta
1 500 - 2 000 EUR
16 900 - 22 500 SEK
1 570 - 2 090 USD
Vasarahinta
1 200 EUR
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Juhani Tarna
(Suomi, Syntymävuosi 1937)

"LÄPIKUULTAVAT MAAILMAT".

Sign. -89. Akryyli kankaalle 125x201 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Modern Art Collection - MAC.