466
584311

Samu Raatikainen

(Suomi, Syntymävuosi 1971)
Lähtöhinta
1 200 - 1 500 EUR
13 500 - 16 900 SEK
1 270 - 1 580 USD
Vasarahinta
1 000 EUR
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Samu Raatikainen
(Suomi, Syntymävuosi 1971)

"CHI-SQUARED NO 9, SERIES 2".

A tergo sign. 2000. Öljy ja akryyli kankaalle, kiinnitetty levylle 40x110x7 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Suomen suurlähetystö, Lontoo 2005.