Kuutti Lavonen

(Suomi, Syntymävuosi 1960)
Kuutti Lavonen
(Suomi, Syntymävuosi 1960)

KUUTTI LAVONEN, "LILJA".

Sign. 2007. Litografia, 45/60, 30x46 cm.

Tarjottu
480
5 026
545
Lähtöhinta
800 - 1 000 EUR
Pohjahintaa ei ole saavutettu
Tehdyt tarjoukset (12 tarjousta)
10. marras 2016 19:03
480 EUR
10. marras 2016 19:01
460 EUR
8
10. marras 2016 19:00
440 EUR
9
10. marras 2016 18:58
400 EUR
8
10. marras 2016 18:32
380 EUR
10. marras 2016 18:29
360 EUR
10. marras 2016 10:56
340 EUR
9. marras 2016 10:53
320 EUR
3. marras 2016 21:01
300 EUR
28. loka 2016 20:21
240 EUR
27. loka 2016 22:42
220 EUR
27. loka 2016 19:02
200 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet