Design + Art Helsinki F188

7 Esinettä
PABLO PICASSO, "PORTRAIT DE FAMILLE HOMME AUX BRAS CROISÉS".
Vasarahinta
1 800 EUR
Lähtöhinta
2 000 - 3 000 EUR
JUAN GOPAR, Lokakuu.Sign. och dat. -91.
Ei myyty
Lähtöhinta
600 - 800 EUR
HENRY MOORE, LAMPAITA.
HENRY MOORE, LAMPAITA.
Vasarahinta
320 EUR
Lähtöhinta
500 - 700 EUR
ANDY WARHOL, "CAMPBELL'S SOUP I CONSOMMÉ BEEF".
Ei myyty
Lähtöhinta
13 000 - 15 000 EUR
ENRICO BAJ, "PETITE FAMILLE".
ENRICO BAJ, "PETITE FAMILLE".
Vasarahinta
9 400 EUR
Lähtöhinta
800 - 1 200 EUR
RICHARD NONAS, NIMETÖN.
RICHARD NONAS, NIMETÖN.
Vasarahinta
4 500 EUR
Lähtöhinta
2 000 - 3 000 EUR
MAURITZ KARSTRÖM, "FREADOM".
MAURITZ KARSTRÖM, "FREADOM".
Vasarahinta
1 950 EUR
Lähtöhinta
1 000 EUR
 Piilota
 Näytä lisää

Important Spring Sale 657

1211. Two album pages, ink and colour on silk, Qing dynasty, 18th century.
Lähtöhinta
15 000 - 20 000 SEK
Tarjoushistoria
19 000

tarjouksesi
18 000

tarjouksesi
17 000

tarjouksesi
16 000

tarjouksesi
15 000

tarjouksesi
Reilu varoitus
14 000

tarjouksesi
13 000

tarjouksesi
Reilu varoitus
12 000

tarjouksesi
Tämänhetkinen tarjous:
19 000 SEK