1017037
Reima Nevalainen
(Syntymävuosi 1984)

REIMA NEVALAINEN, "COCOON"

A tergo sign. 2011. Akryyli, lateksi kollaasi ja öljy kankaalle 130x110 cm.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Sijainti:
Alkuperä - Provenienssi

Galerie Forsblom, Helsinki.

Ota yhteyttä
Laura Pohjola
Helsinki
Laura Pohjola
Asiantuntija - moderni- ja nykytaide, suomalainen taide, valokuvataide
+358 (0)400 46 45 76

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Suomi

Lähetä viesti
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Loppuhinta
2 600
27 435
2 929
Lähtöhinta
2 500 - 3 000 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (25 tarjousta)
8
19. maalis 2018 18:58
2 600 EUR
19. maalis 2018 18:56
2 500 EUR
19. maalis 2018 18:56
2 500 EUR
19. maalis 2018 15:41
2 400 EUR
19. maalis 2018 15:37
2 300 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia