Konstantin Ivanovich Gorbatov

(Venäjän federaatio, 1876-1928)
Konstantin Ivanovich Gorbatov

KONSTANTIN IVANOVICH GORBATOV, TROITSE-SERGIJEVIN LUOSTARI.

Sign. 1916. Öljy kankaalle. 94x118 cm.

Iänmukaista kulumaa. Krakeloitunut. Naarmuja.

Alkuperä - Provenienssi

Astrid ja Christian Fredrik Brinck, Norja.
Mahdollisesti Astridin perheeltä, Wieseiltä.

Muut tiedot

К. Горбатов. Сергиев Посад. 1916

Vasarahinta
55 200
625 416
57 589
Lähtöhinta
60 000 - 80 000 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (9 tarjousta)
15. touko 2018 16:26
55 200 EUR
15. touko 2018 16:14
55 000 EUR
15. touko 2018 14:23
54 800 EUR
15. touko 2018 13:57
54 000 EUR
10. touko 2018 13:26
50 000 EUR
10. touko 2018 9:41
11 200 EUR
10. touko 2018 9:02
11 000 EUR
4. touko 2018 23:29
10 000 EUR
4. touko 2018 12:31
2 000 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia