Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
172
967405

Savely Zeydenberg

(Venäjän federaatio, 1862-1942)
Lähtöhinta
1 000 - 1 500 EUR
10 500 - 15 800 SEK
1 140 - 1 720 USD
Vasarahinta
800 EUR
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Savely Zeydenberg

NAISEN MUOTOKUVA (L.V. MURAVJEVA).

Sign. Öljy levylle, 35x27 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Yksityisessä kokoelmassa 1900-luvun jälkipuolelta alkaen.

Muut tiedot

С. Зайденберг. Портрет Л.В. Муравьевой. 1898