182
1116979

Sergei Semenovich Voroshilov

(Venäjän federaatio, 1865-1911)
Lähtöhinta
2 000 - 2 500 EUR
21 100 - 26 400 SEK
2 290 - 2 860 USD
Vasarahinta
1 500 EUR
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Sergei Semenovich Voroshilov

METSÄSTYSAIHE.

Sign. Öljy kankaalle, 21x34 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Alunperin Pietarista, yksityiskokoelmassa, ollut saman perheen omistuksessa 1900-luvun alusta lähtien.