183
1116975

Sergei Semenovich Voroshilov

(Venäjän federaatio, 1865-1911)
Lähtöhinta
2 000 - 2 500 EUR
20 900 - 26 100 SEK
2 260 - 2 830 USD
Vasarahinta
1 500 EUR
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Sergei Semenovich Voroshilov

METSÄSTYSAIHE.

Sign. Öljy kankaalle, 21x34 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Alunperin Pietarista, yksityiskokoelmassa, ollut saman perheen omistuksessa 1900-luvun alusta lähtien.