Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
183
1116975

Sergei Semenovich Voroshilov

(Venäjän federaatio, 1865-1911)
Lähtöhinta
2 000 - 2 500 EUR
21 100 - 26 300 SEK
2 300 - 2 870 USD
Vasarahinta
1 500 EUR
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Sergei Semenovich Voroshilov

METSÄSTYSAIHE.

Sign. Öljy kankaalle, 21x34 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Alunperin Pietarista, yksityiskokoelmassa, ollut saman perheen omistuksessa 1900-luvun alusta lähtien.