Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:
254
1114834

Magnus Enckell

(Suomi, 1870-1925)
Lähtöhinta
600 - 800 EUR
6 280 - 8 380 SEK
681 - 908 USD
Vasarahinta
400 EUR
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Magnus Enckell
(Suomi, 1870-1925)

METSÄNREUNASSA.

Sign. 1922. Vesiväri, 28,5x35 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Taiteilijan perhe.