Julius von Klever

(Venäjän federaatio, 1850-1924)
Julius von Klever

JULIUS VON KLEVER/HÄNEN KOULUKUNTANSA, TALVINÄKYMÄ.

Sign. -91. Öljy kankaalle 49.5x75 cm.

Krakeloitunut. Iänmukaista kulumaa.

Muut tiedot

Круг ЮЛИЯ ЮЛЬЕВИЧА КЛЕВЕРА. Зимний вид. Холст, масло, подписан и датирован - 91. 49.5 x 75 cm

Vasarahinta
4 000
45 880
4 186
Lähtöhinta
5 000 - 7 000 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (4 tarjousta)
19. huhti 2019 17:22
4 000 EUR
19. huhti 2019 17:21
3 500 EUR
19. huhti 2019 17:21
3 000 EUR
17. huhti 2019 20:04
1 500 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia