1197524
Yrjö Edelmann
(1941-2016)
YrjÖ edelmann, sommitelma.
YrjÖ edelmann, sommitelma.
YrjÖ edelmann, sommitelma.

YRJÖ EDELMANN, SOMMITELMA.

Sign. -85. Öljy kankaalle 101x120 cm.

Yleisvaikutelma hyvä.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Sijainti: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - B600
Alkuperä - Provenienssi

Ostettu suoraan taiteilijalta.

Ota yhteyttä
Laura Pohjola
Helsinki
Laura Pohjola
Asiantuntija moderni taide ja nykytaide
+358 (0)50 428 2146

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Lähetä viesti
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Huutokauppa päättyy

1 päivä
Tarjottu
4 500
47 403
4 998
Lähtöhinta
7 000 - 9 000 EUR
Pohjahintaa ei ole saavutettu
EUR
Tee korkein tarjouksesi. Tarjouksesi on oltava vähintään 4 700 EUR. Lue lisää.
Tehdyt tarjoukset (5 tarjousta)
2. joulu 18:01
4 500 EUR
1. joulu 11:29
3 000 EUR
23. marras 14:20
1 500 EUR
23. marras 9:25
1 000 EUR
22. marras 23:59
100 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia