Tilaa uutiskirjeemme

1199441
Greta Hällfors-sipilä
(1899-1974)
Greta hÄllfors-sipilÄ, kuun valossa.

GRETA HÄLLFORS-SIPILÄ, KUUN VALOSSA.

Sign. 16.10. -49. Vesiväri, kuvakoko 29x20 cm.

Ei tutkittu ilman kehyksiä.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Sijainti:
Alkuperä - Provenienssi

Taiteilijan perhe.

Ota yhteyttä
Laura Pohjola
Helsinki
Laura Pohjola
Asiantuntija moderni taide ja nykytaide
+358 (0)50 428 2146

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Lähetä viesti
Loppuhinta
1 600
16 914
1 774
Lähtöhinta
600 - 800 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (23 tarjousta)
8. joulu 2019 18:10
1 600 EUR
8. joulu 2019 18:10
1 550 EUR
8. joulu 2019 18:09
1 500 EUR
8. joulu 2019 18:09
1 450 EUR
8. joulu 2019 18:08
1 400 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia