Johan Elis Kortman

(Suomi, 1858-1923)
Johan Elis Kortman
(Suomi, 1858-1923)

JOHAN ELIS KORTMAN, NÄKYMÄ ETELÄ-HELSINGISTÄ.

Sign. -93. Öljy kankaalle 46x66 cm.

Iänmukaista kulumaa. Krakeloitunut.

Vasarahinta
1 450
16 342
1 529
Lähtöhinta
1 500 - 1 800 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (8 tarjousta)
14. kesä 2020 13:19
1 450 EUR
14. kesä 2020 13:19
1 400 EUR
14. kesä 2020 0:55
1 100 EUR
14. kesä 2020 0:55
1 050 EUR
12. kesä 2020 9:14
1 000 EUR
31. touko 2020 21:50
800 EUR
29. touko 2020 20:45
300 EUR
29. touko 2020 20:03
200 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia
Ota yhteyttä
Johan Wulff
Helsinki
Johan Wulff
Johtava taideasiantuntija
+358 (0)50 410 1377

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai – perjantai klo 9–13

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9–13

Asiakaspalvelu