Nanna Susi

(Suomi, Syntymävuosi 1967)
Nanna Susi
(Suomi, Syntymävuosi 1967)

Nanna Susi, "Kauneus kauneudesta".

Sign. 2015 a tergo. Öljy kankaalle 170 x 170 cm.

Yleisvaikutelma hyvä.

Alkuperä - Provenienssi

Ostettu suoraan taiteilijalta.

Vasarahinta
6 200
67 828
6 585
Lähtöhinta
8 000 - 10 000 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (22 tarjousta)
27. marras 2022 16:35
6 200 EUR
27. marras 2022 16:31
6 000 EUR
27. marras 2022 16:30
5 800 EUR
27. marras 2022 16:30
5 600 EUR
27. marras 2022 16:29
5 400 EUR
27. marras 2022 16:29
5 200 EUR
27. marras 2022 16:28
5 000 EUR
27. marras 2022 16:28
4 800 EUR
27. marras 2022 16:27
4 600 EUR
27. marras 2022 16:27
4 400 EUR
27. marras 2022 16:26
4 200 EUR
27. marras 2022 16:26
4 000 EUR
27. marras 2022 16:25
3 900 EUR
27. marras 2022 16:23
3 800 EUR
27. marras 2022 16:23
3 600 EUR
27. marras 2022 16:21
3 500 EUR
27. marras 2022 15:33
3 300 EUR
27. marras 2022 12:07
3 200 EUR
19. marras 2022 19:29
3 000 EUR
19. marras 2022 19:15
1 500 EUR
19. marras 2022 10:00
1 100 EUR
18. marras 2022 18:21
1 000 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia
Jälleenmyyntikorvaus

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Ota yhteyttä
Alma Ahlroth
Helsinki
Alma Ahlroth
Avustava asiantuntija, taide
+358 (0)50 428 2146

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai – perjantai klo 9–13, 14–17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9–13

Asiakaspalvelu