Ring in silver with a faceted rock crystal, reportedly made by Kristian Nilsson
Stone diameter approx. 17 mm, size 16.50/52, weight 12 g. Unsigned.
Naarmuja. Kolhuja.
Alkuperä - Provenienssi
According to information, a gift from Kristian Nilsson to the current owner.
Huutokauppa päättyy
7 päivää 13 tuntia
Tarjottu
2 500
227
238
Lähtöhinta
4 000 SEK
Pohjahintaa ei ole saavutettu
Tee korkein tarjouksesi. Tarjouksesi on oltava vähintään 2 700 SEK. Lue lisää.
Tehdyt tarjoukset (1 tarjousta)
21. kesä 17:11
2 500 SEK
Tämän tarjouksen teki tarjoaja nro: 1
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin
Mitä kuljetus maksaa?
Paketointi ja vakuutus
Miten tilaan kuljetuksen?
Kun olet suorittanut maksun voit tilata kuljetusken Omat Sivut -osion kautta
Milloin esineeni toimitetaan?