10
142075

Björn Andersson

(Ruotsi, Syntymävuosi 1975)
Lähtöhinta
3 000 - 4 000 SEK
287 - 382 EUR
325 - 434 USD
Vasarahinta
2 600 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuvan käyttöoikeudet

Lisätietoja ja kuntoraportit
Johanna Fock
Tukholma
Johanna Fock
Asiantuntija – muoti
+46 (0)708 92 19 74
Björn Andersson
(Ruotsi, Syntymävuosi 1975)

What yellow

Signerad B Andersson och daterad 2008. Akryl och bladguld på duk 130 x 130,5 cm

Alkuperä - Provenienssi

Donerad av konstnären.