18
142215

Åke Ericson

(Ruotsi, Syntymävuosi 1962)
Lähtöhinta
3 000 - 4 000 SEK
287 - 382 EUR
325 - 434 USD
Vasarahinta
2 500 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuvan käyttöoikeudet

Lisätietoja ja kuntoraportit
Johanna Fock
Tukholma
Johanna Fock
Asiantuntija – muoti
+46 (0)708 92 19 74
Åke Ericson
(Ruotsi, Syntymävuosi 1962)

Halong Bay Vietnam 1997

Signerad Åke Ericson och daterad Vietnam 1997 a tergo. Numrerad 1/5. Silvergelatin 32 x 48 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Donerad av konstnären.