133477

Owe Gustafson

(Ruotsi, Syntymävuosi 1940)
Lähtöhinta
1 000 - 2 000 SEK
96 - 191 EUR
108 - 217 USD
Vasarahinta
2 100 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuvan käyttöoikeudet

Lisätietoja ja kuntoraportit
Johanna Fock
Tukholma
Johanna Fock
Asiantuntija – muoti
+46 (0)708 92 19 74
Owe Gustafson
(Ruotsi, Syntymävuosi 1940)

Elefant

Färglitografi signerad 72/200. Bladstorlek 42 x 35 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Donerad av konstnären själv.

Muut tiedot

Från "Fem myror är fler än fyra elefanter".