24
133473

Barbro Andersson

(Ruotsi, Syntymävuosi 1948)
Lähtöhinta
2 000 - 3 000 SEK
191 - 287 EUR
217 - 325 USD
Vasarahinta
650 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuvan käyttöoikeudet

Lisätietoja ja kuntoraportit
Johanna Fock
Tukholma
Johanna Fock
Asiantuntija – muoti
+46 (0)708 92 19 74
Barbro Andersson
(Ruotsi, Syntymävuosi 1948)

Dahlia

Signerad Barbro Andersson och daterad 2009 a tergo. Olja på duk 20 x 20 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Donerad av konstnären.