26
141757

Kristin Öquist

(Ruotsi, Syntymävuosi 1983)
Lähtöhinta
4 000 - 6 000 SEK
382 - 573 EUR
434 - 651 USD
Vasarahinta
12 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuvan käyttöoikeudet

Lisätietoja ja kuntoraportit
Johanna Fock
Tukholma
Johanna Fock
Asiantuntija – muoti
+46 (0)708 92 19 74
Kristin Öquist
(Ruotsi, Syntymävuosi 1983)

De kommer, de gröna öronen

Signerad Kristin Öquist och daterad - 08 a tergo. Olja på pannå 80 x 80 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Donerad av konstnären.