42
141977

Frederik Lieberath

(Ruotsi, Syntymävuosi 1965)
Lähtöhinta
3 000 - 4 000 SEK
287 - 382 EUR
325 - 434 USD
Vasarahinta
5 200 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuvan käyttöoikeudet

Lisätietoja ja kuntoraportit
Johanna Fock
Tukholma
Johanna Fock
Asiantuntija – muoti
+46 (0)708 92 19 74
Frederik Lieberath
(Ruotsi, Syntymävuosi 1965)

Utan titel

Signerad. Numrerad 1/7. Utförd 2006. Färgfotografi 29,5 x 23,5 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Donerad av konstnären.