43
143111

Ralf Turander

(Ruotsi, Syntymävuosi 1943)
Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
573 - 764 EUR
651 - 868 USD
Vasarahinta
5 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuvan käyttöoikeudet

Lisätietoja ja kuntoraportit
Johanna Fock
Tukholma
Johanna Fock
Asiantuntija – muoti
+46 (0)708 92 19 74
Ralf Turander
(Ruotsi, Syntymävuosi 1943)

Utan titel

Signerad Ralf Turander och daterad 2010. Färgfotografi 38 x 54,5 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Donerad av konstnären.

Muut tiedot

Ingår i en serie fotografier av böcker från utställningen "Exlibris".