44
143927

Gerad Jörén

(Ruotsi, Syntymävuosi 1959)
Lähtöhinta
4 000 - 6 000 SEK
382 - 573 EUR
434 - 651 USD
Vasarahinta
6 200 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuvan käyttöoikeudet

Lisätietoja ja kuntoraportit
Johanna Fock
Tukholma
Johanna Fock
Asiantuntija – muoti
+46 (0)708 92 19 74
Gerad Jörén
(Ruotsi, Syntymävuosi 1959)

Utan titel

Signerad a tergo. Upplaga 2/6. Fotografi 73,5 x 50 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Donerad av Pelle Lydmar

Muut tiedot

Omslagsbild till boken "First deadly sin" som kom ut 2008.