8
141767

Helen Broms Sandberg

(Ruotsi, Syntymävuosi 1961)
Lähtöhinta
4 000 - 6 000 SEK
382 - 573 EUR
434 - 651 USD
Vasarahinta
4 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuvan käyttöoikeudet

Lisätietoja ja kuntoraportit
Johanna Fock
Tukholma
Johanna Fock
Asiantuntija – muoti
+46 (0)708 92 19 74
Helen Broms Sandberg
(Ruotsi, Syntymävuosi 1961)

"Bok utan titel, 365 sidor" (text: Jean Genet ur Tjurens dagbok)

Signerad H Sandberg och daterad -99 a tergo. Upplaga 6/7. Blandteknik; bok, vax, foto monterad i plexiglaslåda 24,5 x 35,5 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Donerad av konstnären själv