221236
Tobias Bernstrup
(Syntymävuosi 1970)

"Black PVC Monochrome 0,35 mm"

Signerad Tobias Bernstrup och daterad 2011 a tergo. 49 x 49 cm.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Lähtöhinta:

8 000 - 10 000 SEK

Vasarahinta:
10 000 SEK
Lisätietoja

Donerad av konstnären

Ota yhteyttä asiantuntijaan
Malin Sveholm
Tukholma
Malin Sveholm
Ohjelmapäällikkö huutokaupat, Asiantuntija - Fashion
+46 (0)708 92 19 97