A Gunnar Nylund stoneware figure of a grouse, Rörstrand.
Lähtöhinta
4 000 - 5 000 SEK
363 - 454 EUR
386 - 483 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin
Height 24 cm, length 35 cm excluding the wooden base.
Smärre glasyrnagg vid foten. Vingarna delvis fabriksslipade. Slitage.
Muut tiedot
Inköpt på Glas&Porslin Gävle.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui