104
70203

Alfred Ekstam

(Ruotsi, 1878-1935)
Lähtöhinta
4 000 SEK
353 EUR
368 USD
Vasarahinta
3 200 SEK
Alfred Ekstam
(Ruotsi, 1878-1935)

Blomsterstilleben

Signerad Alfred Ekstam. pannå 29 x 33 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Tandläkare Arvid Axelsson, Arvika.