103
70201

Alfred Ekstam

(Ruotsi, 1878-1935)
Lähtöhinta
4 000 SEK
353 EUR
368 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Alfred Ekstam
(Ruotsi, 1878-1935)

Damporträtt

Olja på papp-pannå 40,5 x 37 cm. Föreställande Fru Lisa Axelsson.

Alkuperä - Provenienssi

Tandläkare Arvid Axelsson, Arvika.