ett par. Frankrike, 1800-talets början. Empire. Förgylld brons. Rund fot. Räfflat skaft. Reliefdekor av lyror och blad. Höjd 30 cm.
Igensatta hål efter tidigare lampmontering. Bucklor.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui