ett par. Frankrike, 1800-talets början. Empire. Förgylld och patinerad brons. Rund fot. Räfflat skaft. Reliefdekor av blommor. Höjd 28 cm.
En med igensatt hål efter elmontering. Smärre bucklor.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui