1053
72013

Giovanni Battista Piranesi

(Italia, 1720-1778)
Lähtöhinta
3 000 - 4 000 SEK
265 - 353 EUR
276 - 368 USD
Vasarahinta
4 600 SEK
Giovanni Battista Piranesi
(Italia, 1720-1778)

"Veduta del Ponte Fabrizio...."

Etsning 39 x 59 cm.

Ej examinerad ur ram. Smärre skador och vikveck.