1054
72015

Giovanni Battista Piranesi

(Italia, 1720-1778)
Lähtöhinta
3 000 - 4 000 SEK
287 - 383 EUR
325 - 433 USD
Vasarahinta
3 200 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Giovanni Battista Piranesi
(Italia, 1720-1778)

"Veduta degli avanzi di fabbrica..."

Etsning 37 x 52 cm.

Ej examinerad ur ram. Vikveck, smärre skador.