1100
71915

Alfred Wetterstöm

(Suomi)
Lähtöhinta
12 000 - 15 000 SEK
1 150 - 1 430 EUR
1 300 - 1 630 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Marcus Kinge
Tukholma
Marcus Kinge
Asiantuntija Taide, Johtava Asiantuntija Grafiikka
+46 (0)739 40 08 27
Alfred Wetterstöm
(Suomi)

ALFRED WETTERSTÖM, olja på duk. Sign och dat -05.

Stockholms inlopp mot Gamla Stan. 72 x 10.

Smärre krackelyrer, viss ytsmuts.